Programtervező informatikust keresünk

-Álláshirdetés-

Az állásról, röviden

Közgazdasági tanácsadó vállalatunk pályázat- és projektmenedzselő szoftver kifejlesztéséhez és üzemeltetéséhez programtervező informatikus munkatársat keres, napi 8 órában, főállásban elvégzendő munkára a 4551, Nyíregyháza-Oros, Szállási u. 18/a. sz. alatt megtalálható Regionális Tanácsadó Centrumunkba a következő alapfeltételekkel:

  • Informatikai végzettség
  • HTML, CSS, Javascript programkódok haladó szintű ismerete
  • Adatbázis kezelés
  • Tapasztalat szerverüzemeltetésben
  • Webapplikációkban szerzett tapasztalat

Felvételnél előnyt jelent

  • Gazdasági végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete
  • IOS/Android alkalmazások fejlesztésében tapasztalat

Feladatok

  • Pályázat- és projektmenedzselő webapplikáció kifejlesztése és üzemeltetése
  • Pályázatfigyelő rendszer kifejlesztése
  • Webszerver működtetése

Mit kínálunk az ideális jelöltnek

  • Gazdasági területen kimagasló fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli projektek
  • Teljesítménytől függően kimagasló kereseti lehetőség
  • Többfajta cafetéria juttatás (útiköltség hozzájárulás, SZÉP kártya, sikerdíj)
  • Céges konditerem használata, szauna
  • Dinamikus, lendületes csapat, vidám csapatépítő programok
  • … nem utolsó sorban biztos, széles megrendelői bázissal rendelkező munkahely!

Szakmai önéletrajzában kérjük, tüntesse fel eddigi munkahelyeit, programtervezői referenciáit, motivációs tényezőit, valamint csatoljon a megszerzett végzettségeket igazoló okiratokról másolatot és fényképet is.

Ha kérdése van, kérjük azt kizárólag írásban az info@euroadvance.hu e-mail címre küldje el.

A jelentkezéseket (magyar és/vagy angol nyelven) email-en ill. személyesen is várjuk!

FONTOS! Cégünk, mint a „Szívbarát munkahely” elismerés tulajdonosa, kiemelten foglalkozik környezetünk és egészségünk megóvásával, ezért irodánkban, ill. környékén a dohányzás tilos!

en_US